Pievieno savu joku

Pievieno attēlus Pievieno video
Brīdinājums!
Lai pievienotu joku, Jums jāpiekrīt noteikumiem!
Ass.lv lietošanas noteikumi

Autortiesības

Pievienojot fotogrāfijas, Jūs apstiprināt, ka šo fotogrāfiju autortiesību licence neliedz tās izplatīt tālāk.

Videomateriālu pievienošana notiek, izmantojot tikai iegulšanas kodu (embed code), līdz ar to drīkst pievienot visus video, kuriem tiek piedāvāta šāda opcija.

Arī tekstuālu materiālu aizsargā autortiesības, tādēļ atļauts pievienot tikai tādas anektdotes un stāstus, kuru autortiesību licence neliedz izplatīt tos tālāk.

Gadījumā, ja esat pamanījis materiālu, kura autortiesību licence neļauj to izplatīt, lūdzu ziņojiet par to, izmantojot pogu "Ziņot redaktoram".

Pievienojot materiālu, jūs šī materiāla autotiesības nododat Ass.lv. Līdz ar to Ass.lv iegūst tiesības šo materiālu publisku attēlot un izmantot, tos arī portāla mārketinga akcijās.

Pareiza raksta vadlīnijas

Cieniet autortiesības - gadījumā, ja pievienotā materiāla autors pārpublikācijas gadījumā ir lūdzis norādīt saiti uz autoru, noteikti tā jādara.

Pievienojot materiālu, virsrakstā veidojiet oriģinālu, nevis izmantojot plaši izplatītus izteicienus, kā piemēram "joks", "prikols", "šausmas".

Publicējot rakstu, nepieciešams ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Ass ir tiesības dzēst neatbilstošus rakstus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju rakstu pievienošanai.

Ieraksti, kas satur pornogrāfiju vai vardarbību, tiks dzēsti. Tāpat tiks dzēsti raksti, kas satur reklāmu, pārkāpj autortiesības, vai pārkāpj Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Privātums

Ass.lv apņemas nekur nepubliskot datus, kas iegūti lietotājam Autorizējoties portālā un apstrādāt tos atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam.

Ienāc Ass.lv